top of page
Staff Meeting

סדנאות לחברות ואירגונים

הנחיית סדנאות לחברות וארגונים על פי שיטת נעימת הלב.

הסדנאות בשיטת נעימת הלב מתבססת על שילוב אפקטיבי של ידע וכלים מתחומים שונים ביחד עם נסיון רב בהנחיית סדנאות לגופים פרטיים וציבוריים מגוונים והכרות אישית עם צרכי המשתתפים מתוך החויה האישית.

הסדנאות מותאמות לצרכי הגוף המזמין באופן פרטני מבחינת התכנים עצמם והיקפם.

הדגש בסדנאות הוא על פרקטיות וחיבור התכנים הנלמדים למציאות של המשתתפים. 

מעניין אותך ?

סדנת פיתוח צוות מנחים בזום

סדנה בזום

הפעילות מתמקדת בפיתוח יכולות ההנחיה עם דגשים מיוחדים להתמודדות בזום. 

מדובר בסדנא להעשרת הכלים בהנחיה, שהועברה בזום למנחי עמותת אפשר אחרת- هناك بديل הפועלים בסביבה מאתגרת, מרגשת ומעורבת של תלמידים הדוברים שפות שונות. הסדנה התמקדה בלימוד כלי הנחית קבוצות עם התאמה לסביבת video confference (זום).

סדנאות פיתוח קבוצות בחברת HP-אינדיגו

סדנה לצוות

מטרת הפעילות להביא את העוצמות של האנשים לידי ביטוי ובכך להעצים את הקבוצה כולה.
בסדנה זו בא לידי ביטוי הרקע היחודי שלי כעובדת הייטק בהבנת צרכיהם העמוקים של המשתתפים בה והתאמת התכנים ואופן ההנחיה אליהם.

מטרת הסדנה היתה להביא לכך שקבוצת העובדים המשתתפים בה יבטאו את החוזקות שלהם וישתפו פעולה בתקשורת טובה, וכתוצאה מכך הגיעו בזמן אמת לפתרונות יצירתיים ותוכנית פעולה שהעלו את התפוקות ואת איכות התוצרים של הקבוצה עצמה ושל כלל האירגון.

מעניין אותך ?

סדנת מיומנויות להצלחה אקדמית - במכללה למינהל

College Students

סדרת מפגשים חוותיים שמטרתם להעצים את הסטודנטים כך שיוכלו להתמודד טוב יותר עם השינוי והמעבר למסגרת אקדמית תוך לקיחת אחריות ויוזמה אישית, רכישת כלים להעצמת החוסן להתמודדות עם לחץ ועם משברים

קורס השתלבות באזרחות לחיילים משתחררים - משהב"ט

סדנה לחיילים

סדנה יחודית המיועדת לחיילים קרביים ותומכי לחימה משתחררים במסגרתה החיילים קיבלו כלים להתמודדות עם השינוי שבפתח והשתלבות הרמונית ומוצלחת בחיים האזרחיים.

הסדנה שמה דגש על היבטי הפרואקטיביות כדרך התמודדות, עולם התעסוקה כולל קורות חיים וראיונות עבודה, בחירת אפיק לימודים, הבנת ושליטה בשפת הגוף, קבלת החלטות, קביעת מטרות ויעדים וישומן במסגרת תוכנית פעולה 

קורס שיווק עצמי וחזרה למעגל התעסוקה - לשכת התעסוקה

Image by Dylan Gillis

קורס לאקדמאים אשר נפלטו מעולם העבודה ומתקשים למצוא את דרכם אליו בחזרה.

תכני הקורס התמקדו בשיפור תחושת הביטחון וערך העצמי, העצמת היכולות והאמונה העצמית בשילוב עם כלים פרקטיים בתחומי השיווק וההצגה העצמית, הכנה למרכזי הערכה וראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים, פרואקטיביות ופעולה מתוך לקיחת אחריות.

הצמחת מנהיגות ביניים בבתי ספר - אתגרים - משרד החינוך

סדנה לצוות הוראה

קורס שנתי המיועד להצמחת צוות מנהיגות בית ספר, ולהקניית כלים להובלת שינויים רצויים בבית ספרם.

תכני הקורס התמקדו בגיבוש הצוות, איתור צרכים, כלים לגיוס שיתוף פעולה של כלל צוות המורים, כלים לדיון ובנית מפגשי מורים לצורך תכנון פעילויות בית ספריות ויישום בשטח. כלים למעקב ובקרה של מימוש התוכניות.

סדנאות לתלמידים בנושאי העצמה אישית ומיומנויות למידה - משרד החינוך

סדנה לנוער

חשיבה חיובית, ראיית האחר, העזה ובטחון, התמודדות עם אי הצלחות, התמודדות עם לחץ, ניהול זמן, קבלת החלטות, תקשורת בינאישית טובה, כלים להעלאת תחושת הערך העצמי והמסוגלות העצמית ועוד.

מיומנויות ואסטרטגיות למידה מותאמות אישית.

מעניין אותך ?

עיצוב ללא שם (3).png

לקוחות ממליצים

השתתפתי בסדנה מרתקת ובה קיבלתי כלים מעשיים ונקודות למחשבה על דרכי התמודדות עם לחצים ושיטות לניהול מתחים. הלמידה חוויתית ובאמצעים מגוונים באופן שמטמיע את החוויה ומהנה. תודה יעל! היה מקסים. למדתי הרבה ולקחתי איתי הלאה כלים שימושיים שלימדת אותי❤️

-  ארזה ח. משתתפת בסדנה

bottom of page